01 مهر 1399 ساعت 17:46
محمد قلیزاده مدیرعامل سازمان آتش نشانی تبریز از برگزاری دوره های تخصصی آتش نشانان استان خبر داد، آموزش تخصصی آتش نشانان استان آذربایجان شرقی با همکاری دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تبریز در مرکز علمی-کاربردی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تبریز صورت می گیرد.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز  در این باره بیان داشت؛ 160نفر از آتش نشانان استان در قالب چهار گروه مجزا از سوم مهرماه سال جاری با حضور در دانشگاه علمی کاربردی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز، آموزش های تخصصی ایمنی و آتش نشانی را با عناوین(اطفای حریق- ارزیابی سوانح و گزارش نویسی-علت یابی حریق-مقررات ملی ساختمان) آغاز و تحت تعلیم دروس تخصصی آتش نشانی قرار گرفته و  هر دوره آموزشی(تئوری-عملی) نیز به مدت 3 روز به طول خواهد انجامید.
وی ضرورت برگزاری دوره های آموزشی تخصصی  کوتاه مدت  را از جمله موارد آموزشی کلیدی برای رشد و تعالی آتش نشانان عنوان کرد و افزود: برگزاری این دوره از آموزش ها زمینه ساز بهتری برای آشنایی و همفکری آتش نشانان با علم و یافته های جدید آتش نشانی است که از این طریق می توان بر میزان توان علمی و تخصصی آتش نشانان افزود.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز خاطرنشان کرد: توسعه هر کشور نیازمند نیروی متخصص است و نیروی متخصص از طریق آموزش تربیت می‌شود.
وی افزود: این آموزش های دوره ای در شرایطی می‌تواند موثر باشد که با ارزیابی همراه شود که همین امر نیز انجام می گیرد و امیدواریم با تداوم برگزاری دوره های مشابه، نقاط ضعف و قوت را شناسایی و در امر آموزش به جایگاه مورد نظر برسیم.

حاضرین در سایت

ما 3 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Template Design:Dima Group